Görevimiz

Franchini Çelik’in faaliyetleri, sürekli olarak yenilik, gelişim ve devamlı iyileşme ile şirket seçimlerini ve günlük işlerini yönlendiren 3 ana prensibe bağlı devam etmektedir.

Bu etik değerler her gün somut faaliyetlere dönüştürülmektedir:

  • Esneklik:  müşteri ve pazarın isteği doğrultusunda verilen azami dikkat, etkili ve verimli bir şekilde her talebi yerine getirmemizi, dinamik ve çok yönlü olmamızı sağlamaktadır.

  • Zamanlama: hüşteri hizmetleri ve teknik personelimizin yüksek profesyonelliği, kullanılan ileri teknoloji ve aletler ile birleşince üretim ve hizmet hızı da artmaktadır. Franchini Çelik, tam hizmet, doğru zamanlama ve hassasiyetin eş anlamıdır.

  • Müşteri hizmeti: her gün etkili ve kişiye özel çözümler ile en yüksek beklenti ve talepleri hem teknik ve kalite hem de teslim süreleri ile sağlamaktayız. Bu yüzden her sipariş bütün aşamalarında takip edilmekte ve devamlı olarak ulusal ve uluslararası müşterilerimiz tarafından alınan bildirimler değerlendirilmektedir. Mesleki dürüstlüğümüz, müşterilerimiz ile olan ilişkilerimizi açıklık, ortaklaşa çalışma ve azami etkinlik ve verimlilik doğrultusunda ilerletmektedir.